Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

 

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH WWW.KYJOV.CZ 

 

MUDr. Jolana Kopečková

odstranění vrásek a nadměrného pocení

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Hyperhidróza je odborný termín pro přílišné pocení, které začíná během dospívání a provází člověka celým životem. Nejvíce se potíme v oblasti podpaží, dlaní, čela, beder, třísel, zátylku či kdekoliv jinde.
Botulotoxin se aplikuje do míst se zvýšeným nebo nepříjemným pocením tenkou jehličkou. V tomto případě jsou ovlivněny pouze potní žlázky v místě aplikace. Anestezie není většinou potřebná, ale na přání je možné provést místní znecitlivění. Pocení ustupuje obvykle během několika dní a efekt zpravidla trvá během 4 až 12 měsíců. Poté je vhodné ošetření opakovat pro další obnovení účinku.
Pro odstranění vrásek se používá botulotoxin. Aplikuje se tenkou jehličkou ve velmi nízkých dávkách jemnými vpichy do ošetřované oblasti. Zákrok je ambulantní , fyzicky i časově nenáročný a nevyžaduje žádnou přípravu. Účinek nastupuje během jednoho až dvou týdnů a po první aplikaci trvá 3-6 měsíců. Postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat . Opakováním zákroku se délka žádaného efektu prodlužuje na půl roku i více. Je možné jej dále kombinovat například s injekčními výplňovými implantáty, laserovým vyhlazením pleti atd.

Kontakt

  • Telefon:
    • +420 732 887 592
    • +420 518 614 462

Hodnocení

Chcete-li zde zveřejnit údaje o Vámi poskytovaných službách, kontaktujte nás
(Cena za zveřejnění: 600 Kč/rok)

TOPlist