Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

 

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH WWW.KYJOV.CZ 

 

Dukladne.cz

výroba internetových stránek

5.0/5 hodnocení (2 voleb)

Jistě jste již několikrát přemýšleli o tom, že by se vám líbilo mít vlastní internetové stránky.

Stránky kde by jste prezentovali svoji osobu, svoje záliby a nebo i třeba svoji pracovní nabídku.

Někteří z vás ale ještě toto přání neuskutečnilo a to jak z důvodu toho, že neví jak tyto stránky vytvořit, co je k tomu potřeba a taky většinou si každý myslí, že je to drahá záležitost. Tvorba webových stránek není ale vůbec složitá záležitost.

Začnu od konce. Tedy od ceny.

Na hostingu Wedos si nyní může doménu i hosting pořídit vlastně každý. Jejich cena která za neomezenýhosting činí 25 Kč na měsíc (tedy 83 haléřů na den), již určitě naláká každého k pořízení si vlastních stránek. I s DPH tedy pořídíte tento hosting za 1 korunu na den  a když budete mít štěstí a narazíte zrovínka na jejich super slevy tak se vám to podaří i za polovinu.

Stačí jen kliknout na po stranách běžící reklamní bannery a objednávat a objednávat :-) Tvorba webových stránek může začít.

A teď ta druhá záležitost - vytvoření stránek.

Ne každý si samotný obsah dokáže vytvořit sám. Není to sice nic tak složitého pro vytvoření opravdu jednoduchých webových stránek, ale bez alespoň základních znalostí to každý hned tak nevytvoří. Proto vám předkládám tutu nabídku na vytvoření jednoduchých (simple web pages) internetových stránek a webových prezentací.

Stránky vytvářím jak v jednoduchém formátu formou *.html (statické stránky) nebo v redakčním systému (pro mě plně vyhovujícím systému Joomla). V redakčním systému si můžete vybrat ze spousty free šablon, které se dají upravit dle vašich potřeb, nebo se dá i šablona zakoupit za rozumné peníze a tutu šablonu zase upravit podle vašch představ. Výhodou je také, že si takto vytvořené stránky můžete potom sami spravovat, doplňovat a rozšiřovat. Třeba si nahrávat a doplňovat svoje fotogalerie a nebo zvřejňovat svoje vlastní články.

Pro restaurace, bary,pivnice a bufety lze stránky doplnit o restaurační menu. Malou ukázku najdete na vytvořených stránkách restaurace DejaVu Oldies.

Pokud vás tytu stručná nabídka na vytvoření jednoduchých internetových stránek oslovila, kontaktujte mě(e-mailem, kontaktním formulářem, knihou návštěv a ti co jsou zapojení tak i přes můj profil na Facebooku).

Kontakt

  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hodnocení

Chcete-li zde zveřejnit údaje o Vámi poskytovaných službách, kontaktujte nás
(Cena za zveřejnění: 600 Kč/rok)

TOPlist